29/11/2024
Drodzy mieszkańcy naszej wspaniałej dzielnicy. Wiemy , że bardzo niecierpliwiliście się na nasze otwarcie. Dziękujemy za tyle miłych słów przez te 4 miesiące, za pukanie w szyby i dopytywanie.
Zapraszamy Was serdecznie od jutra od 6 rano
Do zobaczenia w Żabce na Władysława IV❤️🐸
Jednoczesnie dziękuję mojej wspanialej ekipie za lojalność i cierpliwość oraz pełne zaangażowanie w ostatnich dniach . Bez Was by to się nie udało 😍
Magda Dobosz
Klaudia Kucharska
Dominika Dobosz
Mateusz Apanaszewicz
Wiktoria Lewandowska
Oraz Patrycja i Dominika