Albert Heijn Ger Koopman Driel

Bellen Routebeschrijving Website

Albert Heijn Ger Koopman Driel Albert Heijn Service Supermarkt in Driel!

Spaar voor je nieuwe lievelingspannen!Hoge kwaliteit Green Pan pannenBij iedere €10 ontvang je 1 Pannenzegel25 zegels is...
16/10/2026

Spaar voor je nieuwe lievelingspannen!

Hoge kwaliteit Green Pan pannen
Bij iedere €10 ontvang je 1 Pannenzegel
25 zegels is een volle spaarkaart
Vanaf €9.99 + 2 volle spaarkaarten
Sparen kan t/m zondag 31 januari 2027 in de AH app

We zijn weer bevoorraad, langzaam is alles weer bij het oude.
14/10/2026

We zijn weer bevoorraad, langzaam is alles weer bij het oude.

12/10/2026
PrijsfavorietenGeniet voordelig met Prijsfavorieten: ALTIJD LAAG. Onze goedkoopste eigen merkproducten. Herken ze aan de...
12/10/2026

Prijsfavorieten
Geniet voordelig met Prijsfavorieten: ALTIJD LAAG. Onze goedkoopste eigen merkproducten. Herken ze aan de blauwe duimpjes.

Winnaar van de prijsfavorieten actie: Mason Jongkees. Gefeliciteerd Mason!
09/10/2026

Winnaar van de prijsfavorieten actie: Mason Jongkees. Gefeliciteerd Mason!

AH Tijger volkoren heelper stukvan € 1.99voor € 1.49AH Bakkersbrood tijgerbrood volkoren heelTijgerbroden hebben een kar...
09/10/2026

AH Tijger volkoren heel
per stuk

van € 1.99

voor € 1.49

AH Bakkersbrood tijgerbrood volkoren heel

Tijgerbroden hebben een karakteristieke, heerlijk krokante tijgerkorst.
Tijger volkoren is een luchtig volkorenbrood.
Met tijgerdecoratie voor een extra krokante en smaakvolle korst.
Rijk aan vezels

AH Elstar zak1,5 kgvan € 2,99voor € 1.79Elstar is het populairste handappeltje van Nederland. Deze friszoete appel met f...
07/10/2026

AH Elstar zak
1,5 kg

van € 2,99

voor € 1.79

Elstar is het populairste handappeltje van Nederland.
Deze friszoete appel met fijn cassisaroma is bovendien een echte alleskunner: heel geschikt voor appelmoes, appelsap en appeltaart.
Smaak: zoetzuur
Bereiden: de appel wassen en eventueel schillen
Bewaren: appels na aankoop bewaren in de koelkast
Geschikt voor: snack, bakken, salade

Hét moment om je kruidenla aan te vullenGeef elke maaltijd extra smaak met Verstegen. Nu 1+1 gratis op alle Verstegen: e...
05/10/2026

Hét moment om je kruidenla aan te vullen
Geef elke maaltijd extra smaak met Verstegen. Nu 1+1 gratis op alle Verstegen: een scherpe deal voor wie van lekker eten houdt.

Zondag 4 oktober DIEREDAG.Verwen je huisdier lekker met:25% korting op alle dierensnacks30% korting op alle natte A-merk...
03/10/2026

Zondag 4 oktober
DIEREDAG.
Verwen je huisdier lekker met:

25% korting op alle dierensnacks
30% korting op alle natte A-merk dierenvoeding
30% korting op alle Whiskas en Cesar droogvoer

Spaar voor je nieuwe lievelingspannenVanaf maandag 28 september t/m zondag 24 januari 2027  kunt u sparen voor topkwalit...
27/09/2026

Spaar voor je nieuwe lievelingspannen

Vanaf maandag 28 september t/m zondag 24 januari 2027 kunt u sparen voor topkwaliteit pannen van het merk Greenpan.
Sparen voor pannen is ons meest succesvolle loyalty programma en Greenpan een bewezen succesvol merk.
We hebben natuurlijk volop vernieuwing met lichtgewicht braadpannen en traybakes in unieke kleuren, een pannenkoekenpan en klein chefspannetje voor eenpansgerechten.
De pannen zijn PFAS vrij en je kunt al een pan kopen vanaf €9,99!
Je kunt nu ook 2 spaarkaarten inleveren. Dan is je pan €5 goedkoper dan bij inlevering van 1 spaarkaart. Als u 2 spaarkaarten vol hebt kunt ze deze in de AH-app verzilveren tot een coupon. Deze is €5 waard en wordt automatisch aan de kassa verrekend na het scannen van de bonuskaart.

Bij iedere 10 euro aan boodschappen ontvangt u 1 pannenzegel,
Met 25 zegels is de spaarkaart al vol.
U kunt volle spaarkaarten inleveren t/m zondag 7 februari 2027.

Ik ben nostalgie in een moderne jas. En je hangt mij ook makkelijk aan je tas. Ik leer jullie van alles over groente en ...
31/08/2026

Ik ben nostalgie in een moderne jas. En je hangt mij ook makkelijk aan je tas. Ik leer jullie van alles over groente en fruit en maak ook soms geluid. 🫜 🍏 Op mij staan figuren uit oui oui Paris. Weet jij al wat ik ben en hoe ik eruitzie? 👀

28/08/2026

Geef je team een boost met Team Fruit! Deze week scoor je AH Teamfruit mandarijnen en zoete kleine appeltjes extra voordelig. 🍊🍎

Het festival-was weer heerlijk!
24/08/2026

Het festival-was weer heerlijk!

Liever niet mee strooien…
18/08/2026

Liever niet mee strooien…

Hier heb je geen eclipsbril voor nodig... 🌒🍈AH Galia meloen deze week 1 stuk 25% korting, 2 stuks 50% korting.
12/08/2026

Hier heb je geen eclipsbril voor nodig... 🌒🍈AH Galia meloen deze week 1 stuk 25% korting, 2 stuks 50% korting.

04/08/2026

Even afkoelen! 🥵 Oma heeft haar favoriete pr-ijsjes op een rijtje gezet. 🍦

21/07/2026

Oma let overal op de kleintjes. Ook bij het boodschappen doen. Met onze Prijsfavorieten is dat appeltje-eitje. 👍💙

Zet je wekker gewoon om 07:30, 07:40, 07:50, 08:00, 08:10, 08:20 én 08:30
29/06/2026

Zet je wekker gewoon om 07:30, 07:40, 07:50, 08:00, 08:10, 08:20 én 08:30

Klaar voor 🇹🇳🇳🇱 in Kansas City. Zet 'm op boys! 🦁
25/06/2026

Klaar voor 🇹🇳🇳🇱 in Kansas City. Zet 'm op boys! 🦁

Tijd om af te koelen!
23/06/2026

Tijd om af te koelen!

Adres

Polenplein 24
Driel
6665HN

Openingstijden

Maandag 08:00 - 20:00
Dinsdag 08:00 - 20:00
Woensdag 08:00 - 20:00
Donderdag 08:00 - 20:00
Vrijdag 08:00 - 20:00
Zaterdag 08:00 - 20:00
Zondag 10:00 - 19:00

Telefoon

+31264742394

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Albert Heijn Ger Koopman Driel nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Categorie