BATLA

BATLA A BATLA szárnyal. Az ízeket üvegbe zárta: könnyedség, szabadság, élmény, színeiben játék

23/06/2026
Sziasztok,nem is tudom hol kezdjem☺️….ez egy igazán tartalmas hét volt, debreceni kiruccanásokkal, ongai múzeumok éjszak...
21/06/2026

Sziasztok,

nem is tudom hol kezdjem☺️….
ez egy igazán tartalmas hét volt, debreceni kiruccanásokkal, ongai múzeumok éjszakájával s mai termelői nappal.
Elfáradtam, de minden fáradtságot megért az, hogy találkozhattunk, megkóstoltátok a két új ízt és felvásároltátok az összes fermentáltamat a levekkel együtt.
Hihetetlen pörgős volt, köszönöm nektek.
Holnap reggel indítom a fermentáltakat a Július 5.-i régiségvására, készítek kimchit BATLÁsítva s ahogy már említettem fermentált üdítőkkel is megleplek Titeket.

A currys krém 2 változatban 2 kiszerelèsben lesz elérhető vagyis 3 félében, mert készül pár üveg olajmentes változat is a krémekből, hogy a TÉNÉ étrenden lèvők is tudják fogyasztani.
Ha szeretitek majd akkor ez meg fog jelenni az állandó kínálatban.

Most kicsit pihenek-pihenünk, hogy újult erővel vágjuk a nyári időszakba.

Ígértem egy akciót a BATLA újraindulásának 1 éves fordulójára: figyeld az oldalt.

27.-én fermentáló workshop is lesz, még be tudsz jelentkezni a [email protected] e-mail címen. Ha meglesz a 4 fő akkor fermentálunk ezt-azt s közben elfogyasztunk egy finom vegán ebèdet.
Esemény itt facen:
https://www.facebook.com/share/1M46SQfATq/?mibextid=wwXIfr

Szeretettel,
Zsálya🌷

Sziasztok,Erre a hétre a két vásárra, 100 üveg krémmel (5 féle íz) + 40 üveg (6 féle) fermentálttal készültem különböző ...
18/06/2026

Sziasztok,

Erre a hétre a két vásárra, 100 üveg krémmel (5 féle íz) + 40 üveg (6 féle) fermentálttal készültem különböző kiszerelésekben.
Ez a folyamat kellő fegyelmezettséget igényel, hogy hatékonyan pörögjön a készítés.
Ismerek minden egyes zöldséget, a kezeim között aprítódnak, az üvegbeszerzés-mosás, majd a főzés-turmixolás, üvegbe helyezés jelenti azt, hogy ez egy kézműves termèk.
Amikor egy ilyen krémet kóstolsz akkor a jelenlét ott van benne: nincs más csak a harmónia, ehhez mindent ki kell zárni ami bennem játszódik le, hiszen táplálni csak tisztán lehet.
A krémek így nemcsak mentesek minden káros anyagtól-mentesnek kell lennie minden mástól is.
Bevallom minden pillanata öröm számára, hiszen tudom, hogy várjátok-szeretitek.
Ezúton köszönöm meg a számtalan bátorító üzenetet, amelyben a BATLÁt méltatjátok❤️.
Jelenleg még rotyog a fokhagymás spenótkrém-őszig az utolsó adag és este még vár rám a kapros mángold egressel.

Szeretettel várlak Titeket az ongai múzeumok éjszakáján szombaton, vasárnap pedig a szokásos termelői piacon a Városház téren Miskolcon.

Zsálya🌷

Sziasztok,szeretnék elmesélni egy történetet, mely mélyen megérintett nemcsak Édesanyaként, hanem Alkotóként is.Lassan 6...
17/06/2026

Sziasztok,

szeretnék elmesélni egy történetet, mely mélyen megérintett nemcsak Édesanyaként, hanem Alkotóként is.
Lassan 6 éve indult el a BATLA: fő vonala a szendvicskrémek, majd ezt követte a fermentáltak kínálata.
Mindig is az együttműködésben hittem, volt, hogy Budapesten a Rózsadombon voltak boltban a BATLÁK, Cegléden, Debrecenben, Hajdúböszörményben, Pilisszentkereszten szóval elég nagy utat bejártak, akkoriban nem volt még jól kidolgozva a boltban való eltarthatóság, így inkább a közvetlen értékesítést vállaltam fel. Ennek az is az előnye, hogy személyes kapcsolatok alakulhatnak ki, elmesélhetem, hogyan érdemes felhasználni, milyen módokon, hiszen ezek az üvegbe zárt csodák, nemcsak növényi pástétomok kenyérre kenve, hanem attól többek: a mindennapi étkezésbe belecsempészhető ízek.+ számtalan közösségi esemènyen, piacokon, vásárokon is szeretettel fogadtak.

Miskolcon felkerestem egy kávézót, ahova nagy szeretettel készítettem ajándékba - kóstolóba teljesen frissen, letesztelve, tehát tudom mit adtam ki a kezeim közül- krémeket a három alapízből: személyesen is beszéltem velük, hogy viszek nekik kóstolót és levelet is írtam az egyik tulajdonosnak - amire természetesen nem kaptam választ.

A pultban az egyik tulajdonos fogadott, Luca Rózsával a karomban igyekeztem mindent mondani, hogy ne húzzam az időt és csak a lényegre koncentráljak, majd otthagytam a krémeket és vártam, hogy ha kóstolnak akkor majd írnak vagy keresnek. Eltelt két hét, gondoltam beugrom és érdeklődöm, hiszen az én érdekem elsősorban az értékesítés, bár alapvetően inkább a fermentáltakra gondoltam, hogy megjelenhet a polcon, viszont ötletként ott lebegett-hátha bele kerülhetne szendvicsekbe is.

A probléma itt kezdődik, de előtte szeretnék leszögezni pár dolgot:
🌱sosem volt elvárás, hogy mindenki szeresse a krémeket, mivel mindenki más, el tudom fogadni a véleményeket, ha az normálisan van közölve. A piacokon is előfordult már, hogy valaki kóstolta és azt mondta, hogy finom, de nem az Ő ízvilága mivel akkor ott személyesen jelen vagyok, tudok segíteni választani a kínálatból, ami mindig szezonális.
🌱lehet nekem nemet mondani, de pusztítóan - rombolóan megnyilvánulni azzal kapcsolatban amit képviselek nem!
🌱ha valaki tulajdonos akkor elvárható némi kommunikációs képzettség, nemcsak akkor mikor kedvesen kell jelen lenni, hanem amikor negatív véleményt kell megfogalmazni
🌱a hangnem, a magaslóról való beszéd nem engem minősít, hanem sajnos a helyet magát is
🌱az együttműködés tekintetében ilyenkor szó lehet arról, ha nem tetszik az adott íz, hogy el tudom e készíteni kicsit kevésbé fűszeresen vagy másképp, ami mondjuk nekik beilleszthető a koncepciójukba, amire vagy igent válaszolok vagy nemet
🌱egy ember termékét lehúzni, aki ott áll veled szemben hmmm kritikán aluli, hiszen nekem a BATLA szerelem
🌱a legszomorúbb, hogy Férfiaktól már megszoktam ezt a viselkedést, bár ezt finoman jelzem, mert a határaimat igyekszem védeni, meg van ennek történelme, de egy nőtől aki ráadásul édesanya és vállalkozó bevallom, hogy teljesen megdöbbentett
🌱ha kapok valamit ajándékba, akkor szerintem az a minimum, hogy ahogy időm engedi megköszönöm és jelzek, visszajelzek, nem hagyom a másikat kétségek között, ez lehet egy mondat is, ha van időd ugorj be kérlek beszéljünk

‼️Amikor beléptem már összesúgtak a pultban hárman (három Nő), úgy éreztem magam, mint az alsó tagozatban, köszöntem illedelmesen majd jött a hideg zuhany!
Ekkor rám zúdított minden bevezető nélkül egy negatív véleményhalmazt a pultban álló tulajdonos: megsemmisültem, nem attól amit mondott, és nem az Egomat bántotta, hanem ahogyan mondta és közben mosolygott, mert azt hitte, hogy ez így rendben van. Nem, nincs rendben!!!Nagyon messze állt az asszertív kommunikációtól. Természetesen elfogadtam, hogy nem ízlett nekik, de ez itt nem állt meg, a fikázás magas iskolája következett. Ekkor úgy éreztem, hogy meg kell említenem, hogy nagyon vártam a visszajelzést, akár így is. Neki erre nincs ideje, harmadrendű vagyok számára - szóval egy senki!
Védekezésképpen azzal érvelt, hogy bocsánat a nyersségéért. Én tudom, milyen egy nyers ember, még csípem is őket, de ez nem nyers volt, hanem - nem szeretném minősíteni, hogy minek gondolom.

Természetesen itt nem arról van szó, hogy valaki “megsértett”, hanem arról, hogy nem lehet így beszélni egy másik emberrel, akkor sem, ha más vélemènyen vannak. Ez a kontroll-az uralkodàs jele, ahol a másikat nem egyenlőfèlnek tartjuk, hanem lenézzük.
46 èvesen sosem èltem így, túl is teszem magam rajta, de szomorú, hogy itt jàrunk-mert számomra a hitelessègnèl nincs fontosabb ebben a világban, ahol minden túl negèdes-insta kompatibilis, álságos-valótlan.

Mivel debreceni vagyok-egy Szabó Magda idèzettel zárom ezt a ventillálást:
“próbáljunk meg úgy élni, hogy ne súroljuk le egymàsról a bőrt”

Peace🕉️
Zsálya

Sziasztok, június 20.-án kivételesen 17 órától várlak Titeket Ongán a Múzeumok éjszakáján a Dózsa György utca 22-24. szá...
13/06/2026

Sziasztok,

június 20.-án kivételesen 17 órától várlak Titeket Ongán a Múzeumok éjszakáján a Dózsa György utca 22-24. szám alatt.

Viszem a szeretett növènyi pástétomokat és fermentáltakat, tudtok kóstolni is és természetesen vihettek haza is magatokkal a kedvenc ízeitekből.

Szeretettel várlak Titeket,
Zsálya 🙌

A mai nap is tevékenyen telt🙌.Fermentáltakat indítottam a jövőheti termelői napra és ongai alkalomra.Lássuk mi készült:🌱...
09/06/2026

A mai nap is tevékenyen telt🙌.
Fermentáltakat indítottam a jövőheti termelői napra és ongai alkalomra.
Lássuk mi készült:
🌱szecsuáni borsos -kurkumás jègcsapretek csíkok(fényképezhetetlen)
🌱rozmaringos-feketborsos póréhagyma rudak
🌱levendulás-gyömbéres lilahagyma
🌱kakukkfüves húsvéti rózsa karika-újhagymával-póréhagymával

Holnap indítom a legnagyobb kedvenceket:
🌱natur sárgarépás káposzta
🌱fokhagymás édeskáposzta

Ne feledjétek, 27.-én Fermentálós workshop, gyere less be a kulisszák mögè: készítsd el a saját üveg fermentedet és indulj el ezen az úton. Én szívesen segítek👌❤️.

Ez csak egy random poszt. Nincs célja😀.Talán egy kis elkésett szülinapi vibe átadása volt a tervem.Szeretem képek-van be...
09/06/2026

Ez csak egy random poszt. Nincs célja😀.
Talán egy kis elkésett szülinapi vibe átadása volt a tervem.
Szeretem képek-van bennük valami, ami nekem önazonos és emiatt elégedetté tesz.

Viszont a terveimről csak mesélek pár mondatban:
🌱júliustól TÉNÉ étkezésekbe beilleszthető BATLÁkat is készítek majd, első körben csak pár üveggel (olajmentesen)
🌱a currys sárgarépakrém 2 verzióban lesz elérhető, a mostani alap és készül egy igazán currys is
🌱fermentált gyümölcslevekkel is fogok érkezni terveim szerint 2 ízben, 2 féle kiszerelèssel
🌱a szokásos kínálat mellè pedig “csakúgy” krèmek is bekerülnek a kínálatba, a mindent felhasználás jegyében

Kövessétek a BATLA útját, hamarosan érkezik egy akció is a tavalyi újraindítàs kerek egy éves èvfordulója alkalmából❤️.

Ne feledd, kóstolj rá: finomabBATLAzán😎

photo by B.L.🙏

Sziasztok,gyertek fermentáljunk együtt, közben falatozunk valami finom vegán ebédet.✨Mire lesz szükséged?A kedvenc késed...
08/06/2026

Sziasztok,

gyertek fermentáljunk együtt, közben falatozunk valami finom vegán ebédet.

✨Mire lesz szükséged?
A kedvenc késedre, kis kötényre és nyitottságra, kreativitásra.

✨A workshop kereken 3 órás 10-13 óráig,
✨Június 27 Szombat.
✨a díja: 12.000,- Ft/fő,
✨ha párban érkeztek akkor 10.000,- Ft/fő.

Az elmúlt alkalmak jó hangulatban teltek, a tudás hatalom-érték és megosztható🙌, amiben segíteni tudok, hogy elindítalak ezen az úton :-).

Szeretettel várlak Titeket,
Zsálya🌷

A tegnapi Régiségvásár nagyon jól indult, hamar kiértünk, sokan jöttetek-minden rendben volt. Úgy telt, ahogy egy piacna...
08/06/2026

A tegnapi Régiségvásár nagyon jól indult, hamar kiértünk, sokan jöttetek-minden rendben volt. Úgy telt, ahogy egy piacnak kell: harmonikusan találkozott a kínálat a kereslettel.
Aztán kicsi Luca nem viselte túl jól; mind a ketten összeomlottunk mondhatni🫣😀.
Ennek az lett az eredmènye, hogy összepakoltam és hazajöttünk idő előtt, dehát van ilyen -nem lehet mit tenni.

Ha valaki lemaradt, hamarosan találkozunk a 21.-i Termelői napon vagy Ongán 20.-án délutàn ahová meghívást kaptam🙏.

Új ízként viszem a 🌱kapros cukkinikrémet és lehet már jön velem a 🌱kapros màngold egressel is.

Szeretettel várlak Titeket és köszönöm kitartó támogatásotokat❤️.
Zsálya🌷

A poszt címe lehetne akár: 🙌Jól áll neki a Csengey-kert vagy 🙌Jól áll neki a fenntarthatóságMa egy felkérésnek tettem el...
06/06/2026

A poszt címe lehetne akár:
🙌Jól áll neki a Csengey-kert vagy
🙌Jól áll neki a fenntarthatóság

Ma egy felkérésnek tettem eleget, amely közel áll hozzàm-így gondolkozás nélkül mondtam igent.

Hogy izgultam e? Persze, hiszen bár órákig tudok mesélni a BATLÁról s bár mikrofon érzékeny sem vagyok, mindig van egy egészséges drukk bennem, hogy vajon elég e, izgalmas e amit a jelen pillanatban közlök.
Most is úgy jártam, hogy egy nagyon jól felépített vázlatom volt, de bele sem néztem-ettől felszabadultabb, kötetlenebb volt a hangvétel s ezzel párhuzamosabban kicsit ugrálósabb is-sok mindent meg sem említettem, ennek ellenére nagyon élveztem és kimondhatom: ízelítőnek pont megfelelt.

A lehetőségért hálás vagyok, please több ilyet👌.

Külön öröm volt, hogy új befogadó közösség volt a helyszínen, akik arcán kóstolás után elégedett mosoly húzódott a száj szegletèben.
Szerettétek, dicsértétek s ez pont annyit lökött most rajtam, ami kellő időre belső üzemanyagként tol engem előre.

Hálásan köszönöm a figyelmet,
Zsálya🌷

Holnap találkozunk a Régiségvásáron. Ahogy látjátok a szezonális kínálat szépen bővűl🫶.

Address


Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when BATLA posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

  • Want your business to be the top-listed Grocery Store?

Share